, Discovery Science
Search for the Lost Lab. The team starts on their reconstruction of Tesla's Death Ray. Jack and Cameron go to Colorado Springs seeking the site of his laboratory.
📺 Iltapulun TV-visa
Visa alkaa mainoksen jälkeen.
Search for the Lost Lab. The team starts on their reconstruction of Tesla's Death Ray. Jack and Cameron go to Colorado Springs seeking the site of his laboratory.
Visa alkaa mainoksen jälkeen.
Hitler vastaan lehdistö: Jo 1920-luvulla Munchener Post -lehden toimittajat aavistivat Hitlerin vaarallisuuden. He raportoivat kansallissosialismista pelottomasti. Hitler kutsui lehteä nimellä ”Munchener Pest” (Munchenerin vaivat) ja ”paholaisen työpaja” ja pelotteli heitä roistoilla. Nykyään nämä rohkeat toimittajat ja heidän lehtensä on melkein unohdettu. Heistä on julkaistu vain yksi kirja, ja sekin Brasiliassa.
K1, J3: Koneet ja matkustajat liikkeelle: LaGuardian lentoaseman on tarkoitus olla erittäin tehokas koneisto, jossa matkustajat ja koneet liikkuvat sujuvasti. Mutta pahin lumimyrsky viiteen vuoteen vaikeuttaa rakennustöiden lisäksi myös muita toimintoja. Rakennustiimit kiirehtivät saadakseen työt B-terminaalissa sekä jalankulijoiden kaksoissillan valmiiksi ennen avajaisia. Samaan aikaan uudenaikainen ja huipputekninen matkatavarajärjestelmä pitää asentaa ja testata.
Katso myös: elokuvien ensiesitykset, uudet kaudet, alkavat kaudet, alkavat sarjat
1. Paina selaimesi
-painiketta.
2. Valitse
Lisää Koti-valikkoon.